Värsked tööpakkumised

Tegevusjuhendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366509

Tööpakkumise number

366509

Töö kirjeldus

Otsime kogukonnatöö meeskonda tegevusjuhendajat, kelle tööülesanneteks on psüühiliselt haigestunud inimeste juhendamine ja nõustamine igapäevaelu toimingutes ning seostamine sotsiaalteenustega.

Aitame inimesel tema tavapärases elukeskkonnas võimalikult iseseisvalt toime tulla ja olla igati ühiskonda kaasatud. Meie meeskonnal on psüühikahäiretega inimeste toetamise kogemus alates 1999. aastast.

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt kolleegilt eeldame:

• kõrgharidust sotsiaaltöö-, vaimse tervise õenduse, tegevusteraapia- või psühholoogia erialal
• eelnevat töökogemust vaimse tervise või erihoolekande valdkonnas
• hoolivat suhtumist psüühilise erivajadusega inimestesse ja nende probleemide mõistmist
• eesti keele oskust tasemel, mis võimaldab pakkuda kvaliteetset teenust eestikeelsetele klientidele
• arvutikasutamise oskust (e-post ja internet, kontoritarkvara)
• aktiivsust, paindlikkust ja iseseisva töö oskust
• meeskonnatöö väärtustamist

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• huvitavat tööd, mis annab võimaluse professionaalseks arenguks
• toetavat ja tänapäevast töökeskkonda
• meeskonna tuge
• koolitusvõimalusi ja metoodilist täiendusõpet
• regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni
• konkurentsivõielist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2015

Tallinna Vaimse Tervise Keskus on Tallinna linna hoolekandeasutus, mis pakub ja arendab vaimse tervise teenuseid psüühilise erivajadusega täiskasvanud inimestele ja nende peredele. Asutuse põhiväärtusteks on partnerlus, usaldusväärsus ja elurõõm.