Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624088

Tegevusjuhendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on luua autismispektriga intensiivse äärmuslikult kahjustava käitumisega klientidele turvaline õhkkond ja tingimused isiklike ning igapäevaeluoskuste kvaliteetseks abistamiseks/ juhendamiseks/arendamiseks.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui oled hea suhtlemisoskuse ja positiivse ellusuhtumisega, kõrge pingetaluvusega ja meeskonnatöö tegija.
Ootame Sinult sotsiaaltööalast kõrgharidus või keskharidust ja läbitud tegevusjuhendaja koolitust ning head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb kasuks.
Teadmised ja varasem töökogemus sotsiaaltöö valdkonnas aitavad kiiremini kohaneda.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
 võimalust toetada erivajadustega inimeste toimetulekut
 mõnusat töökeskkonda
 toredaid ja toetavaid töökaaslaseid
 põhipuhkust 42 kalendripäeva
 kolme päeva aastas tervise turgutamiseks
 koolitusi

Tööpakkumise number
#624088

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019

Tallinna Tugikeskus Juks on Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hallatav hoolekandeasutus. Aitame tööealistel vaimupuudega inimestel igapäeva- ja tööelus hakkama saada.

Vaata rohkem