https://www.cvkeskus.ee/675879

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendaja tööks on abi osutamine sügava liitpuudega või psüühikahäirega klientide igapäevaelu korraldamisel, nende juhendamine, suunamine ning abistamine igapäevaste toimingute juures (sh hügieenitoimingud). Ta suhtleb kliendi lähedastega, aitab korraldada huvi- ja töötegevusi, tagab kliendile turvalise ja sõbraliku elukeskkonna ning on tugiisikuks.


Ootused kandidaadile

Nõutav vähemalt keskharidus ja valmisolek tegevusjuhendaja koolituse läbimiseks (Tegevusjuhendaja või hooldaja kutse või sotsiaalvaldkonna kõrgharidus on eeliseks).
Arvutioskus tavakasutaja tasemel;
Eeldame, et kandidaat on hea suhtleja, tasakaalukas, otsustus- ja vastutusvõimeline, nõudlik, järjepidev ning hea meeskonnatöötaja ning tal puudub kehtiv kriminaalkaristus;
Kasuks tuleb inimeste füüsiliste, psüühiliste ja sotsiaalsete vajaduste tundmine, eelnev elu- või töökogemus erivajadustega inimestega või hooldajana.


Ettevõte pakub

Tööd 30 kliendiga üksuses
Toredat kollektiivi, ühisüritusi, väljaõpet ja koolitusi,
kaasaegseid abivahendeid ja töökeskkonda,
vahetustega tööd (24 või 12 tundi) graafiku alusel,
30- päevast puhkust ja puhkuselt naasmisel rahalist motivaatorit

Töötasu sõltub haridustasemest.


Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV märksõnaga "TEGEVUSJUHENDAJA" või helista telefonil 55519763 (Kätlin Lanno, personalitöötaja).
Tööle asumine ASAP
NB! OOTAME KA VABATAHTLIKKE JA PRAKTIKANTE!


Tööpakkumise number
#675879

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 800 - 920 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
12. november 2020
Tegevusjuhendaja Tegevusjuhendaja

KOERU HOOLDEKESKUS SA

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus pakub üldhooldus- , erihoolekande- ja õendusabiteenuseid kokku rohkem kui 200-le kliendile. Hooldekeskus asub Koeru alevikus Järvamaal ( 26 km Paidest, 38 km Jõgevalt, 13 km Rakkest, 50 km Põltsamaalt ja Rakverest) paiknedes ühtses kõrghaljastusega ümbritsetud hoonekompleksis. Majas töötavad kohvik ja söökla, toimuvad erinevad üritused ja kontserdid, kus töötajad koos klientidega osaleda saavad. Igapäevatöös panustame kvaliteetsele hoolekande- ja meditsiiniteenuste osutamisele, lähtudes oma klientide heaolust ja vajadustest.

Vaata rohkem

Tegevusjuhendaja
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tegevusjuhendaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!