Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #419026

Tegevusjuhendaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Saku Päevakeskuse meeskonda tegevusjuhendajat, kelle ülesandeks on erihoolekandeteenuste osutamine psüühilise erivajadusega inimestele.

Ootused kandidaadile

Tulevaselt kolleegilt eeldame:
* vastavust sotsiaalhoolekande seaduse § 86 toodud nõuetele;
* võimet austada inimest ja tema põhiõigusi;
* väga head suhtlemisoskust;
* sõbralikkust, tasakaalukust ja positiivset ellusuhtumist;
* meeskonnatöö väärtustamist;
* autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Toetavat ja sõbralikku meeskonda.
Koolitusvõimalusi.
Regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni.

Tööpakkumise number
#419026

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2016
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2016

Saku Päevakeskus on Saku Vallavalitsuse hallatav hoolekandeasutus, pakkudes valla erivajadustega isikutele ja peredele toimetuleku soodustamiseks ja säilitamiseks sotsiaalteenuseid.

Vaata rohkem