Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719369

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi rõõmsameelset ja asjalikku ettevõtte tegevjuhti, kes võtab vastutuse büroo sujuva toimimise eest.

Ootused kandidaadile

  • Juhtkonna igapäevatöö toetamine läbi juhiabi töökohustuste.

  • Uute tööliste värbamine.

  • Dokumendihalduse ja infoliikumise korraldamine.

  • Kvaliteedijuhtimissüsteemi haldamine.

  • Meeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes.

  • Sujuva kontoritöö tagamine.

  • Klientidega suhtlemine.

  • Lepingute koostamine.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd.

  • Enesearendamise võimalust.

  • Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi.

  • Kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda.

Tööpakkumise number
#719369
Tegevjuht