Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462582

Tööpakkumise number

462582

Töö kirjeldus

Candidus OÜ ehk Helmehaldjas otsib uut ja värsket inimest koos vähemalt sama uute ning värskete ideedega.
Sinu ülesandeks on arendada ja viia helmehaldjas.ee uuele tasemele:
- Müügi suurendamine
- Turunduskampaaniate loomine ja elluviimine
- Asjaajamise korraldamine
- Tootesortimendi laiendamine

Nõudmised kandidaadile

- Sa oled lihtsalt parim
- Su loomingulisus ja leidlikkus hämmastavad isegi sind ennast
- Täidad endale ette seatud eesmärke
- Enesekindel ning lootusetuid olukordi Sinu jaoks ei eksisteeri
- Sotsiaalmeedia võim ja võimalused on Sul selged
- Omad ärilist mõlemist
- Kasuks tuleb kokkupuude käsitöö ja moe valdkonnaga

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast ja silmi särama panevat tööd
- Paindlikku töögraafikut ja kohta juhatuses
- Võimalust katsetada ja arendada ennast
- Uusi väljakutseid
- Pakume põhipalka + boonuspalka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2017
Kuulutus sisestati:
3. märts 2017

Kantselei- ja käsitöökaupade hulgimüük