Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517850

Teetööline/Teedeehitusmasina juht

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teedeehitustööde teostamine objektidel.
Teedeehitustööks vajaliku masina juhtimine, asfalteerimis- ja teetööde teostamisel ehitusobjektidel (teerull, teefrees, väikelaadur, veeauto vms). Liiklusohutusnõuete järgimine.
Töökoht asub valikuliselt Harjumaal või Pärnumaal.

Ootused kandidaadile

* Valmisolek töölähetuseks
* Korrektsus ja kohusetundlikus
* Meeskonnatöö oskus
Kasuks tuleb:
* B, T või C kategooria juhiloa olemasolu
* Kasuks tuleb varasem kokkupuude teeedeehitusega

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist palka
* Positiivset ja professionaalset töökeskkonda
* Tänapäevaseid töövahendeid
* Töötasu maksmine kindlal ajal

Tööpakkumise number
#517850

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2018
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2018

Aktsiaselts TREF Nord asutati 1997. aastal. Esimene ärinimi oli AS Baltifalt ja teedeehitusettevõte teostas peamiselt asfalteerimistöid. Alates 2011. aastast kuulub teedeehitusettevõte AS TREF konsolideerimisgruppi ja peale Osaühing TREF Nordiga ühinemist on kasutusel meie uus ärinimi Aktsiaselts TREF Nord.

Vaata rohkem