2023-08-23 14:48:55

Teetööline

Meie põhitegevusalaks on teede ja platside asfalteerimine ning ettevalmistavad tööd.

Parklad, platsid, tänavad, maanteed, spordiväljakud, kõnniteed, angaarid.

Omame pikaajalist asfalteerimistööde kogemust ning olenemata keerukusastmetest ja mahust, teostame töid üle terve Eesti Vabariigi.

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi ühte asjalikku ja oskuslikku Asfaldilaoturi plaadi operaatorit!

Põhiliseks tööülesandeks on teedeehitustööks vajaliku masina juhtmine, asfalteerimis- ja teetööde teostamisel ehitusobjektidel.

Rangelt soovitatav omada vähemalt B-kat juhilube.

Liiklusohutusnõuete järgimine.

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus teetöödel

Eesti keele oskus suhtlustasandil

Hea füüsiline vastupidavus

Kohusetundlikkus, kiire õppimisvõime, korrektsus, kõrge pingetaluvus

Valmisolek töölähetusteks üle Eesti ja vajadusel öösel töötamiseks

Ettevõte pakub

Põnevat ja vaheldusrikast tööd

Eneseteostamise võimalust

Konkurentsivõimelist töötasu

Positiivset ja professionaalset töökeskkonda

Tänapäevaseid töövahendeid

People also viewed