Värsked tööpakkumised

Teetööline / mehhanismijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462111

Tööpakkumise number

462111

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda täiendust teetöölise ametikohale. Sinu peamiseks ülesandeks on erinevate abitööde teostamine teedeehitusobjektidel Tallinnas ja Harjumaal.

Nõudmised kandidaadile

- varasem töökogemus ehitusvaldkonnas
- kohusetundlikkus ja võime kanda vastutust tööülesannete täitmisel
- oskus töötada meeskonnas ühise eesmärgi nimel
- hea pingetaluvus, et tulla toime ka keerukamates situatsioonides

Ettevõte pakub

- kindlat tööd ja palka
- tööks vajalikke vahendeid
- sõbralikku kollektiivi
- vastavalt Sinu soovile, panusele ja võimetele isiklikke arenemisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. märts 2017

Viaston Infra on teedeehitusettevõte. Töid teostame peatöövõtu ja alltöövõtu korras üle Eesti.

Meie peamised teenused on:
• Teede ja platside ehitus
• Välistrasside ehitus
• Kaeve- ja pinnasetööd
• Asfalteerimine
• Kivitööd
• Lumetõrjetööd

Viaston Infra OÜ-le on väljastatud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadid vastavalt standardite ISO 9001 ja 14001 ning OHSAS 18001 nõuetele.

Oma töös väärtustame kliendi vajadusi, tööde kvaliteeti ja hindame kõrgelt tähtaegadest kinnipidamist. Võtame alati vastutuse tehtud tööde eest. Oleme veendunud, et parima lahenduse ja teostuse saavutamise aluseks on hea koostöö.

Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kellel on üle 10-aastane töökogemus antud valdkonnas ning kes on edukalt osalenud Eesti suurimate infraehitusobjektide rajamisel. Analüüsime, eelarvestame, planeerime, kooskõlastame, teostame ja vastutame – ehk pakume lisandväärtusi luues parimaid terviklahendusi.