TEENINDUSTEHNIK
Tööpakkumise number #813540

9
Hansa-Flex Hüdraulika OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida
CV Keskuse klient Hansa-Flex Hüdraulika OÜ on üle 60 aasta hüdraulikale pühendunud ettevõtte Hansa-Flex AG tütarettevõte Eestis. Hansa-Flex on Saksamaa turuliider ja ligikaudu 440 filiaaliga üle maailma on meil kõrged kvaliteedistandardid, mida toetab ja täiendab üle 4000 eksperdist töötaja.
Pakume oma klientidele üle 100 000 erineva artikli ja süsteemseid hüdraulika lahendusi.
Rohkem infot: www.hansa-flex.ee

Töö kirjeldus

Hansa-Flex ootab oma Tallinna filiaali suurenevasse meeskonda

TEENINDUSTEHNIKUT, kes remondiks ning paigaldaks hüdraulikaseadmeid, hüdrovoolikuid, toruühendusi.

Sinust saab Hansa-Flexi mobiilne visiitkaart, kes on hüdraulikasüsteemi rikete korral kliendi esimene kontakt.

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus tehnilises valdkonnas (kasuks tulevad teadmised liikuvast hüdraulikast)

  • hea eesti ja soovitatavalt suhtlustasandil ka vene keele oskus

  • juhilubade olemasolu

  • ausus, täpsus, korrektsus ja hands-on suhtumine

  • võimalust teha tehnilise iseloomuga liikuvat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • põhjalikku väljaõpet nii Eestis kui kaugemal
  • stabiilset ning alati põnevat tööd sõbralikus ja nooruslikus meeskonnas
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi

5343 7097

eliisa(at)cvkeskus.ee

CV Keskuse värbamiskonsultant Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#813540

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
15. september 2022
TEENINDUSTEHNIK TEENINDUSTEHNIK

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
nädal tagasi
HOOLDUSTEHNIK DUROC MACHINE TOOL OÜ
9
1 päev jäänud
HOOLDUSTEHNIK DUROC MACHINE TOOL OÜ • Harjumaa
Harjumaa
3 näd. tagasi
HOOLDUSTEHNIK Kliimaseade OÜ
HOOLDUSTEHNIK Kliimaseade OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
RASKETEHNIKA MEHAANIK AS GoCraft
1
3 päeva jäänud
RASKETEHNIKA MEHAANIK AS GoCraft • Tallinn
Tallinn
VIP 2
2 näd. tagasi
TEHNIK Kinema OÜ
1500 - 3000 €/kuus
2