Värsked tööpakkumised

Teenindusspetsialist Pärnu Keemilisse puhastusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280324

Tööpakkumise number

280324

Töö kirjeldus

Teenindusspetsialisti peamisteks ülesanneteks on:
- keemilise puhastuse igapäevane juhtimine;
- esemete vastuvõtmine, esemete läbivaatus ning märgistamine;
- esemete keemiline puhastamine, aurutamine ja pressimine;
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
- pesulateenindajate juhendamine ja töögraafikute koostamine;
- igakuine aruandlus;
- kvaliteetse teenuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- iseseisvus ja algatusvõime;
- probleemide lahendamise oskus;
- ausus ja väga hea suhtlemisoskus;
- hea arvutikasutamise oskus;
- hea eesti- ja vene keele oskus;
- kasuks tuleb eelnev kokkupuude keemilise puhastusega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2012
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2012

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu taga on nii hea kvaliteet ja kliendi rahulolu, kui ka ettevõtlik ja asjatundlik personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd keskmiselt 1400 inimesele.