Värsked tööpakkumised

Teeninduskonsultant SOOME keele oskusega RIIAS

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235045

Tööpakkumise number

235045

Töö kirjeldus

* klientide teenindamine telefoni ja e-maili teel
* klientide nõustamine meie poolt pakutavate teenuste osas
* töötamine meeskonnas ühtsete eesmärkide nimel

Nõudmised kandidaadile

• väga hea SOOME keele oskus kõnes ja kirjas
• INGLISE keele oskust suhtlustasandil
• hea pingetaluvus
• väga hea suhtlemisoskus ning valmidus suurema osa tööajast suhtlema klientidega

Ettevõte pakub

* Välajõpet vastavalt Samsung standarditele
- kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisid
- võimalusi arendada oma keeleoskust
- ümberkolimistoetust 500 EUR koos esimese töötasuga
- esimesel kuul tööandja poolt elukoht, edaspidiste toetuste kohta seoses elukohaga küsi informatsiooni kandideerimisel

Võimaldame töötamist ka tähtajalise lepinguga ( mitte vähem kui 6 kuud lepingu kestvus)

Lisainfo

Töö asukoht on Riia kesklinnas asuvas Runway kontoris.

Helista uuri täpsemalt telefonidel Tallinnas 6681061 või 6681064. Kontaknumbrer RIIA kontoris +37167212122 või +37167224437.

Asukoht:
Läti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
2. september 2011
Kuulutus sisestati:
2. august 2011

Runway International OÜ on pidevalt kasvav rahvusvaheline kõnekeskus, mille kontorid asub Tallinna kesklinnas. Pakume erinevaid kommunikatsiooniteenuseid ettevõtetele üle kogu maailma. Tagades kiire, täpse ning professionaalse teeninduse oleme endale võitnud lojaalseid kliente nii tehnoloogia-, finants- kui ka turismisektoris. Meie koostööpartneriteks on tuntud brände nagu näiteks Norwegian Air ja Hurtigruten.

Riia kontoris alustab tööd uus projekt Samsung ja seose ssellega otsime Riiga tööle soome keele oskusega telefonikonsultante.