Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305000

TEENINDUSJUHT/ VAHETUSE VANEM BabyBacki

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on:
Klientide vastuvõtmine, lauda juhatamine ning teenindamine
Oma vahetuse meeskonnatöö juhendamine
Teeninduskvaliteedi tagamine ning teeninduse eest vastutamine
Pakutavate toitude professionaalne tundmine
Iga kliendi erivajaduste ja soovide eest hoolitsemine
Telefonikõnedele vastamine
Kirjavahetus klientidega
Inventuuride läbiviimine

Kui sa oled:
särav,
energiline,
näed raskustes väljakutseid,
soovid töötada tiimina, mitte üksi,
armastad hommikust õhtuni suhelda,
näed igas naeratuses enda tehtud töö vilju, siis oled sa just sobiv BabyBacki teenindusjuhiks!

Ootused kandidaadile

Vanus: vähemalt 22a.
Eelnev teenindusalane töökogemus vähemalt 3 aastat
Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
Motivatsioon töötada antud valdkonnas
Hea pingetaluvus ning hea probleemide lahendamise oskus
Hea kliendile orienteeritud suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
Kiire kohenemis- ja õppimisvõime
Hea organiseerimise võime, iseseisvus ja otsustusjulgus
Müügitöö soov ja oskus
CV, kaaskiri

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Kaasaegset töökeskkonda
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
Meeldivat tööõhkkonda
Rõõmsameelset meeskonda

Tööpakkumise number
#305000

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2013
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2013

Baby Back Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele . Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga.

Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod poliitilistest liidritest USA- s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist.

Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill - roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite. Lastele on loodud eraldi menüü ja oma mugav mängunurk.

Vaata rohkem