Värsked tööpakkumised

Teenindusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 565350

Tööpakkumise number

565350

Firma nimi peidetud Teenindusjuht

Töö kirjeldus

Tellitoit.ee klientidele sujuvaima teeninduse korraldamine ja tagamine.
Suhtlemine koostööpartneritega.
Kullerite töögraafikute koostamine ja hõivatuse tagamine.
Piirkonna dokumentatsiooni korrashoid
Kulleritele väljaõppe korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Edukas meeskonnajuht
Omad klienditeeninduskogemust
Oled oskuslik autojuht (B-kategooria juhilubade olemasolu)

Tallinna kontoris ootab uut teenindusjuhti toimekas meeskond - assistent ja värbamisspetsialist - lisaks kulleritele.
Tasuv palk
Boonussüsteem

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2018
Kuulutus sisestati:
1. november 2018

Tellitoit.ee on tegevust alustanud 01.10.2014 sooviga pakkuda nii toitlustajatele kui toidutellijatele kvaliteetseimat kojuveoteenust koos toidutellimise platvormiga.
Tänapäeva kiire elutempoga inimestel on mugav toit koju või kontorisse tellida. Tellitoit.ee muudab selle kõigile osapooltele mugavaks ja võimaldab kliendil toidu tellida otse internetist ning kohe selle eest tasuda.
Meie eesmärk on pakkuda kliendile suurima valikuga toidutellimise platvormi ning kvaliteetset valmistoidu kulleriteenust Eestis.