Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221396

Teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maikuus avatav uus restoran, lounge, ööklubi võtab tööle kogemustega teenindusjuhi, kelle ülesanneteks on:
klientidega suhtlemine,
teenindava personali leidmine,
teenindava personali koolitamine,
uute töötajate juhendamine,
igapäevane teeninduskvaliteedi järgmine,
klienditeenindajate töö korraldamine

Ootused kandidaadile

Kogemused teeninduse või teenindusjuhtimise valdkonnas,
hea suhtlemis- ja juhtimisoskus (pesonali ja klientidega),
positiivne ellusuhtumine,
sõbralikkus ja optimistlikkus,
ausus ja usaldusväärsus,
vastutus- ja kohusetunne,
korrektne välimus,
iseseisvus
enesearengu soov
teotahe
võime meeskonnatööks
arvuti kasutamise oskus
valmisolek öiseks tööks
vene- ja inglise keele oskust vähemalt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Huvitav töö kiiresti arenevas ettevõttes, kus pakume:

  • arendavat töökogemust
  • tublit meeskonda
  • head töötasu
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • karjäärivõimalusi
  • võimalust väljendada oma teadmisi ja oskusi

Lisainfo

Teenindusjuhi alluvuses asub tööle kuni 30 inimest.

Tööpakkumise number
#221396

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
8. märts 2011

Mai alguses Tallinna vanalinnas avatav uus ainulaadne meelelahutuslik restoran, lounge, ööklubi otsib enda meeskonda professionaalseid, elurõõmsaid ja
töötahtelisi inimesi.

Vaata rohkem