Värsked tööpakkumised

Teenindusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188270

Tööpakkumise number

188270

Töö kirjeldus

Kindlustada oma tööga meie kinokülalistele viisakas, sõbralik, korrektne ja kliendikeskne teenindus. Teenindusjuhi peamine ülesanne on kinokülaliste
kõrgetasemelise teenindamise ning efektiivse töökorralduse tagamine kinokeskuses oma vahetuse ajal.

Nõudmised kandidaadile

Meie töötajad on kinomaanid, inimesed, kes armastavad filme ja kino ning oskavad kinokülastajatele jagada oma teadmisi filmidest.
Ootame, et Sina:
• tahaksid olla kinomaan ja oskaksid teenindajaid juhendada
• omaksid head kogemust teenindusprotsessi juhtimisest, töötajate planeerimisest ja korrektse aruandluse koostamisest
• oskaksid eesti, vene ja inglise keelt
• oskaksid omi mõtteid meeskonnale edastada
• oleksid positiivselt nõudlik
• oleksid kõrge koostöövõime ning pingetaluvusega

Ettevõte pakub

Cinamon on noor ja aktiivne kinokeskus.
Pakume võimalust teha huvitavat tööd ja aidata kaasa maagilise teenindusprotsessi loomisele, õppides ja arenedes koos meiega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2009

Kino - see on võimalus elada läbi suuri tundeid ning põnevaid seiklusi, tunda turvaliselt hirmu ja romantikat.
CINAMON on Tallinna uusim 7 saaliga kinokeskus, mahutades ligi 1600 külastajat. Oleme esimene kino kogu Euroopas, kus vaatajate filmielamusi täiustab
maailma ühe tunnustatuima professionaalse helitehnika valmistaja Meyer Sound Laboratories uus Acheron helisüsteem. Meie kahes kinosaalis luuakse
külalistele erakordne ruumiline efekt kasutades uusimad Barco digitaalseid 3D projektoreid. Kui Sa armastad kino ja hoolid inimestest, kui Sulle meeldib aidata
kaasa elamuste loomisele, siis võib Cinamon olla Sinu sobivaim töökoht!