Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293229

TEENINDUSJUHI ABI

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba sortimendi eest vastutamine, kaupade (saabuva tooraine, valmistoodangu) kvaliteedi kontrollimine
laoseisude jälgimine ning kaubaliikumiste arvepidamine
müük erinevatele sihtgruppidele, s.h laudade tellimuste võtmine ja pakkumiste koostamine
päeva läbimüügi kontrollimine ja müügiprogrammis kassaaruannete koostamine
vastavalt kalkulatsioonidele hindade määramine

Ootused kandidaadile

head suhtlemisoskust
tabelarvutuse - ja tekstiprogrammide tundmist
täpsust ja korrektsust
organiseerimis- ja analüüsivõimet

Ettevõte pakub

loomingulist ja meeldivat töökeskkonda
eneseteostamis- ja arenguvõimalust
vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus müügi-, laotöö või raamatupidamise erialal ja
töökogemus teenindusettevõttes.

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirja ning palgasooviga.

Tööpakkumise number
#293229

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
29. november 2012

Rakvere Teater on professionaalne etendusasutus, mida aastas külastab üle 70000 inimese.
Teater on mitmekülgne kultuuriasutus, kus lisaks etendustele töötab teatrikohvik ja -kino,
korraldatakse kontserte ning näitusi.

Vaata rohkem