Värsked tööpakkumised

Teeninduse vastuvõtu spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 575984

Tööpakkumise number

575984

Firma nimi peidetud Teeninduse vastuvõtu spetsialist

Töö kirjeldus

Kui Sulle meeldib:
• inimestega suhelda ja neile abiks olla
• nõustada kliente espressomasinate hoolduse ja remondiga seotud küsimustes
• pakkuda ja tutvustada klientidele kvaliteetseid tunnustatud bränditooteid

Nõudmised kandidaadile

Sul on
• soovitavalt töökogemus klienditeeninduse või müügi valdkonnas
• soovitavalt tehnikaalane keskeri- või kutseharidus
• korrektsus, ausus ja kohusetunne

ja Sa
• valdad eesti ja vene keelt ning saad aru inglise keelest
• oled sõbralik ja abivalmis
• oled hea tehnilise taibuga

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:
• stabiilset ja vaheldusrikast tööd
• väljaõpet ja ametialaseid täiendkoolitusi
• kaasaegset töökeskkonda ja korralikke töövahendeid

Meie tiimiliikmed ütlevad, et Rickman Trade’ is on:

• sõbralikud ja abivalmis kolleegid
• korralikud motivatsioonipaketid
• prestiižikad brändid, millega on uhke ja huvitav töötada
• suurepärane kohv absoluutselt iga päev

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2019