Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711267

TEENINDUSE KONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Møller Auto Mustamäe esinduse meeskonda on oodatud kliendisõbralik

kelle tööks on järelteeninduse klientide nõustamine, hooldus- ja remonttööde organiseerimine, arvete ja muu dokumentatsiooni korrektne vormistamine ning meie toodete ja teenuste lisamüük.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie meeskonda, kui Sul on

  • Tehniline haridus
  • Eelnev töökogemus autode valdkonnas
  • Suurepärane suhtlusoskus
  • Tähelepanelikkus ja kohusetundlikkus
  • Suurepärane eesti keele oskus ja vene ning inglise keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhtimisõigus

Omalt poolt pakume võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes,  täiendkoolitusi,  ettevõttesiseseid soodustusi ja motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#711267

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem