Teeninduse konsultant
Tööpakkumise number #814618

1
Moller Auto
Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Moller Auto Viru meeskonda on oodatud kliendisõbralik

TEENINDUSE KONSULTANT, kes

  • Nõustab järelteeninduse kliente telefoni teel
  • Organiseerib hooldus- ja remonttöid
  • Teeb meie toodete ja teenuste lisamüüki

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie meeskonda, kui Sul on:

  • Tehniline haridus
  • Eelnev töökogemus autode valdkonnas
  • Suurepärane suhtlusoskus
  • Tähelepanelikkus ja kohusetundlikkus
  • Suurepärane eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus

       suhtlustasandil

  • B-kategooria juhtimisõigus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Kaasaegset töökeskkonda Volkswageni ja Škoda esinduses
  • Võimalust olla osa Moller Auto kokkuhoidvast ja töökast meeskonnast
  • Koolitusi ja toredaid ühisüritusi
  • IF õnnetusjuhtumikindlustust, SEB elukindlustust ja ERGO ravikindlustust

Tööpakkumise number
#814618

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
Teeninduse konsultant Teeninduse konsultant

Moller Auto

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus KINNISVARAMAAKLER Ober-Hausi Kinnisvara AS
3 p. tagasi
KINNISVARAMAAKLER Ober-Hausi Kinnisvara AS • Ida-Virumaa
Osaline kaugtöö võimalus
Ida-Virumaa
6 p. tagasi
MÜÜGIINSENER RAPID SECURITY OÜ
6 p. tagasi
MÜÜGIINSENER RAPID SECURITY OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
2 näd. tagasi
MÜÜGIJUHT (AUTOVARUOSAD) AD BALTIC AS
MÜÜGIJUHT (AUTOVARUOSAD) AD BALTIC AS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
nädal tagasi
SILLAMÄE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet
SILLAMÄE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
VAHETUSEVANEM SPA Tours OÜ Meresuu Spa
Alates 950 €/kuus
VAHETUSEVANEM SPA Tours OÜ Meresuu Spa • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
Vaatan kõiki