Teeninduse assistent
Tööpakkumise number #814816

Hansab AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

SINU IGAPÄEVANE TÖÖ on teenindusüksuse assisteerimine, sh aruannete ja arvete koostamine ning edastamine, andmete sisestamine ja kontrollimine, vajadusel kolleegide asendamine ja klienditoe töötajate toetamine saabuvate teenuspalvete ja -intsidentide haldamisel ja lahendamisel, hoiulaegaste varahoidla töötaja asendamine klientide teenindamisel, jms jooksvad assisteerivad ülesanded.

Ootused kandidaadile

SEE TÖÖ SOBIB SULLE kui oled kohusetundlik ja täpne, hea suhtleja ning organiseerija. Sul on eelistatult varasem assisteeriva töö kogemus ja oskad kasutada kontoritarkvara. Ladusa sisseelamise tagab kiire õppimisvõime. Tööks on vajalik väga hea eesti keele oskus ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

OMALT POOLT PAKUME SULLE tööks vajalikku väljaõpet, sõbralikku ja toetavat meeskonda, kindlust andvat põhipalka, tulemustest sõltuvat lisatasu ja erinevaid tööandja soodustusi.

Tööpakkumise number
#814816

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
Teeninduse assistent Teeninduse assistent

Hansab AS

Hansab on juhtiv innovaatilisi ärilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Valgevenes. Meie peakontor asub Tallinnas. Ettevõtte peamised tegevussuunad on seotud kaubandus-, finants-, transpordi- ja riigisektoriga. Pakume lahendusi ja tooteid, mis muudavad elu lihtsamaks ja turvalisemaks.

Hansabi 2020. aasta kogukäive oli 31 miljonit eurot ning grupis töötab rohkem kui 280 töötajat.

Meie peamiseks tugevuseks on terviklike lahenduste pakkumine, mis hõlmab konsultatsiooni, tarkvaraarendust, integratsiooni, riistvara müüki, projektijuhtimist ja müügijärgseid teenuseid.

Hansab on ametlik koostööpartner enam kui sajale tarnijale üle maailma, pakkudes tooteid maailma juhtivatelt tootjatelt nagu NCR, Glory Global Solutions, Gunnebo, Qmatic, Ingenico, Samsung, Sony, Bosch jne.

Vaata Hansabit tutvustavat videot!

Hansabi projektide kohta leiad infot siin: REFERENTSID

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2
nädal tagasi
SEKRETÄR-ASJAAJAJA UAB Graina Eesti Filiaal
Alates 800 €/kuus
2
SEKRETÄR-ASJAAJAJA UAB Graina Eesti Filiaal • Tallinn
Tallinn
ANDMEHALDUSE ASSISTENT Kesko Senukai Estonia AS
ANDMEHALDUSE ASSISTENT Kesko Senukai Estonia AS • Tallinn
Tallinn
SEKRETÄR-ASJAAJAJA HOTRONIC LÄÄNE OÜ
SEKRETÄR-ASJAAJAJA HOTRONIC LÄÄNE OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
ASSISTENT Eesti Energia AS
UUS
päev tagasi
ASSISTENT Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1