Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #772490

Teenindaja & vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie juures saad Sa:

- sõbralikud ja toetavad kolleegid;

- omandada uusi oskusi ja kogemusi - suhtlemisoskus, kokteilide valmistamine, kohvikoolitus ja palju muud;

- nautida mitmekesist tööd;

- töötada paindliku graafiku alusel;

- kindla sissetuleku;

- firmasiseseid soodustusi meie 8-s restoranis.

Ootused kandidaadile

Hindame Sinu juures:

- julgust ning soovi pakkuda külalistele parimat;

- avatud meelt ja tahet õppida;

- soovi olla hea meeskonnamängija;

- valmidust töötama graafiku alusel, sh ka nädalavahetustel;

- eesti-, inglise- ja/või vene keele oskust suhtlustasandil.

Ootame kandideerima, kui oled vähemalt 18 aastane.

Siigur Restoranide gruppi kuulub sel aastal juba 8 restorani üle Eesti. WOW!

Võid meile julgesti kandideerida nii:

Tallinnas - OKO, NOA, NCH, Tuljak, Paju Villa;

Pärnus - POKO;

Tartus - TOKO;

Haapsalus - Haapsalu Kuursaal.

Küsi vabade ametikohtade infot cv(at)siigur.ee.

Lisainfo

Kandideerima on oodatud teenindajad, kokad, baarmenid ja nõudepesijad!

Tööpakkumise number
#772490

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. aprill 2022
Kuulutus sisestati:
29. märts 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem