Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551594

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Itaalia restorani töökasse kollektiivi energilisi, aktiivseid ja positiivse ellusuhtumisega teenindajaid. Pakume tööd nii osalise kui täistööajaga kandideerijatele. Ideaalne võimalus teenida kooli kõrvalt endale märkimisväärset ja arvestavat sissetulekut.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerijalt ausust, kohusetundlikkust ja positiivset ellusuhtumist. Oluline on ka hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus. Kandidaat peab olema valmis suhtlema inglise keeles vähemalt suhtlustasandil. Kandidaadi soovitatav vanus on vähemalt 21 aastat.
Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid on ka võimalik väljaõpe kohapeal.

Pakume sõbralikku kollektiivi, täistööaega, võimalust töötada graafiku alusel ja kindlasti konkurentsivõimelist ning motiveerivat töötasu. Lisaks on võimalik arendada enda inglise ja soovi korral ka itaalia keele oskusi.

Lisainfo

CV saata koos fotoga.

Tööpakkumise number
#551594

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

La Dolce Vita on itaalia restoran Tartu vanalinnas, kus saate maitsta ehtsaid itaalia päraseid roogasid. Restoran on olnud avatud juba kümme aastat ning omanikeks on itaallased, kes pakuvad tõelist Itaalia toitu.

Vaata rohkem

Teenindaja