Teenindaja
Tööpakkumise number #813808

Teenindaja

2
Restoran Mimosa / Mami Mek OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Mimosa otsib oma töökasse perre eelneva töökogemusega särasilmset ja usinat teenindajat!

Töö kirjeldus:

  • restorani igapäevatöö jälgimine ja organiseerimine
  • restorani külaliste teenindamine
  • jookide ja toitude soovitamine ja serveerimine
  • gruppide teenindamine
  • reserveeringute ja tellimuste vastuvõtmine
  • ettevalmistuste tegemine
  • uute töötajate juhendamine
  • töö kassaga (CompuCash).

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus restoraniteenindajana (soovituslikult min 2 aastat)

  • kogemus igapäevatöö organiseerimises

  • etiketi tundmine

  • oskus iseseisvalt töötada

  • rõõmsameelsus, ausus, korrektsus, kohusetundlikkus on sind iseloomustavad omadused

  • tahe teha tööd ja soov pakkuda külalistele parimat kogemust

  • väga hea suhtlemisoskus

  • armastad meeskonnatööd

  • eesti keele oskus.

  • Kasuks tuleb:

    • eelnev töökogemus teenindajana / vanemteenindajana ja teenindava personali juhendamine

    • võõrkeelte (vene ja inglise) oskus.

Ettevõte pakub

  • töökohta sõbralikus ja töökas meeskonnas

  • täistööaega / osalist tööaega

  • tööd graafiku alusel

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • arenguvõimalust

  • väljaõpet

  • võimalus töötada suvisel ajal palju õues (suur hoov, terrass)

Tööpakkumise number
#813808

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TEENINDAJA Tuljak - OKO Restoranid OÜ
TEENINDAJA Tuljak - OKO Restoranid OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KELNER/ETTEKANDJA Kolm Sibulat OÜ
1
KELNER/ETTEKANDJA Kolm Sibulat OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 3
2 näd. tagasi
OLDE HANSA RESTORANI MAJAESITLEJA Starmaker OÜ
Kuni 11 €/tunnis
3
OLDE HANSA RESTORANI MAJAESITLEJA Starmaker OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 näd. tagasi
VAHETUSVANEM-ETTEKANDJA/BARISTA Plusprisma oü
6 - 9 €/tunnis
1
3 päeva jäänud
VAHETUSVANEM-ETTEKANDJA/BARISTA Plusprisma oü • Tallinn
Tallinn
PROTO AVASTUSTEHASE KOHVIKU TEENINDAJA NOBLESSNER PARK OÜ
4 päeva jäänud
PROTO AVASTUSTEHASE KOHVIKU TEENINDAJA NOBLESSNER PARK OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Teenindaja
Teenindaja