Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530933

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tegusat ja veinide vastu huvist pakatavat teenindajat, kes soovib ennast klientide ootuste ületamisele pühendada. Kui sa oled tähelepanelik, kärme, hakkaja ning oskad müüa ja tahad oma erialal edasi areneda, siis oled leidnud endale õige väljakutse.
Restoran pakub kaasaegset Vahemere kööki ning suurepärast ja väga laia valikut erinevaid Vana Maailma veine, mis teeb selle töökoha lõpmatult põnevaks.

Ootused kandidaadile

  • eelnev vähemalt 1-aastane teenindusalane töökogemus
  • väga hea eesti keele oskus, hea inglise keele oskus
  • täpsus rahaasjades
  • hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus, viisakus
  • hea pingetaluvus
  • kohusetunne, ausus ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • korralik töötasu
  • meeldiv ja nooruslik kollektiiv
  • põnev töökeskkond

Tööpakkumise number
#530933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2018
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2018

ENOTECA LUCCA on 40 kohaline restoran koos veinipoega. Pakume kaasaegset Vahemere kööki ning suurepärast ja laia valikut erinavaid vana maailma veine hubases atmosfääris.
Restorani veiniäri toob kõik oma veinid Vana-Maailma tootjatelt ise - eelistades ikka neid, kes kuuluvad vastavalt päritolule parimate sekka oma piirkonnas. Valikus on lisaks Itaalia veinidele Prantsusmaa, Hispaania, Portugali, Saksamaa ja Austria veinimajade toodangut. Enoteca Lucca armsas ja hubases atmosfääris kogete sõbralikku ning professionaalset teenindust.

Vaata rohkem

Teenindaja