Teenindaja
Tööpakkumise number #832976

Teenindaja

2
Kaerajaan OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Raekoja platsil asuv, kohalikke traditsioone austav, modernne Eesti restoran otsib oma meeskonnaga liituma TEENINDAJAT

Ootused kandidaadile

  • Oled osav suhtleja, nii eesti kui ka inglise keeles

  • Oled kõrge pingetaluvusega

  • Oled korrektne ja kohusetundlik

  • Huvitud toidu- ja joogikultuurist

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töökohta

  • Ägedat seltskonda, nii töökaaslaste kui ka külaliste näol

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Linna parimat vaadet ja töökeskkonda

  • Võimalusi arenguks - erialased koolitused

Tööpakkumise number
#832976

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 7.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
Teenindaja Teenindaja

Tallinnas, Raekoja platsil asuva restorani Kaerajaan visiooniks on eesti toidukultuuri edendamine ja tutvustamine kaasaegsel moel, põimides endasse traditsioonilised toorained ja moodsa lähenemise toidu valmistamisel.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TEENINDAJA CRUSTUM OÜ
6.7 - 9 €/tunnis
TEENINDAJA CRUSTUM OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 4
KLIENDITEENINDAJA / TOOTEESITLEJA Adipson Baltics OÜ
7 - 10 €/tunnis
4
KLIENDITEENINDAJA / TOOTEESITLEJA Adipson Baltics OÜ • Tallinn
Tallinn
TEENINDAJA (CITY GRILL HOUSE) Tallink Grupp AS
TEENINDAJA (CITY GRILL HOUSE) Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
BAARITÖÖTAJA / KLIENDITEENINDAJA PANMS OÜ
6 - 8 €/tunnis
BAARITÖÖTAJA / KLIENDITEENINDAJA PANMS OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
TOITLUSTUSE TEENINDAJA Hotel Tallinn by Mercure
2
TOITLUSTUSE TEENINDAJA Hotel Tallinn by Mercure • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Teenindaja
Teenindaja