Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731104

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Estonian Burger Factory on hinnatud tänavatoidurestoran ja kvaliteetburgerite kultuuri edendaja Eestis. Oleme kvaliteetset tänavatoitu pakkunud alates aastast 2012. Meid tuntakse enim küll burgerite järgi, kuid toiduvalikust leiab ka poke bowl'e, salateid, tapaseid, tacosid, wrappe ja muud põnevat - sealhulgas ka vegan valikuid.

Ootused kandidaadile

Meie väike ja kokkuhoidev tiim otsib oma seltskonda pühendunud teenindajat, kes hoolib sellest, et iga klient saab parima maitseelamuse osaliseks.

Tööpakkumise number
#731104

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
18. september 2021

Estonian Burger Factory on käesoleval aastal avatud burgerirestoran Tallinna kesklinnas. Pakume kvaliteetsest maheveiselihast ja värskest toorainest valmistatud omanäolisi ja tunnustatud grillburgereid, värskeid salateid ja põnevaid maiuseid.

Vaata rohkem

Teenindaja