Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377155

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Me usaldame Sulle kliendid ja ootame ning loodame, et kasutad oma teadmisi ja oskusi ära teenindajana
* Oled särasilmne ja abivalmis suhtleja.

Ootused kandidaadile

* Suudad oma emotsioone väljendada mitmetes erinevates keeltes.
*Omad kogemust inimesi rõõmustada omal alal

Ettevõte pakub

* Saad hindamatu töökogemuse edukas ja õnnelikus ettevõttes
* Võimaluse olla oma ala tipptegija
*Kindlasti märkavad Sinu profesionaalset teenindust ka kliendid.
* Sisseelamisel toetab Sind rõõmus ja abivalmis kollektiiv

Tööpakkumise number
#377155

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. mai 2015
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2015

VMP Groupi koostööpartneriks on Eesti suurim puhke ja tervisekeskus Tervis Spaa Grupp
Tuntuim on Tervise Paradiisi Spa Hotell mis paikneb Pärnu rannapromenaadi vahetus läheduses.Hotelli restoranist avaneb lummav ja imeline merevaade.

Otsime sinna restorani särasilmset teenindajat

Vaata rohkem

Teenindaja