Värsked tööpakkumised

Teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590163

Tööpakkumise number

590163

Firma nimi peidetud Teenindaja

Töö kirjeldus

DuckfaceRamen&Kebab on uus avatav resto Kaubamajaka teisel korrusel . Soovime oma külalistele pakkuda mugavustoit aasiast kokku õmmeldud eestlaste lemmikutega, tehes seda värsketest toorainetest alacarte meetodil koos sooja ja särava teenindusega. SIMPLE AS THAT !

Nõudmised kandidaadile

SEE TÖÖKOHT SOBIB SULLE ,KUI:
• Sul on 24/7 DUCKFACE naeratus näol .
• Soovid kaasa luua uue resto unistuse töökultuuri loomises
• Su sõbrad/tuttavad peavad sind väga heaks suhtlejaks
• Külaliste rahulolu ajab sul näo terveks päevaks naerule
• Sa saad tööga iseseivsalt hakkama ja julged teha otsuseid

KUI SIIAMAANI TUNDUKS TÄITSA SINU MOODI , SIIS PAKUME SULLE:
• Korralikku ööund,sest sinu tööaeg kestab 09.30-20.00
• Pool kuud vabadust , sest töötad 15 päeva /kuus
• Brutötöötasu 4,3 eur + preemiavõimalust
• Süüa maja kulul
• Kuulame sind kui võrdset kolleegi ja arvestame sinu soove

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2019
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 4.3 EUR tunnis