Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440264

Teenindaja kohvikus Kohalik (TÄISTÖÖAEG)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine
- jookide ja toitude serveerimine
- kohvi ja kokteilide valmistamine
- saali korrashoid töötundidel
- aktiivne müük
- kassaga arveldamine

Ootused kandidaadile

- eelnev kogemus lauateeninduses
- valmisolek töötada täiskohaga
- kiire õppimisvõime
- väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise ja vene keele valdamine
- hea suhtlemisoskus,elurõõmus ja positiivne suhtumine
- kohusetunne, ausus ja usaldusväärsus
- kiirus ja paindlikkus
- täpsus rahaasjades
- meeskonnatöö oskus ja hea pingetaluvus
- valmisolek tööks õhtusel ajal ja nädalavahetustel
- vanus vähemalt 18 aastat

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- arenguvõimalusi nooruslikus keskkonnas
- väljaõpet, koolitusi ja kaasaegset töökeskkonda
- toredat ja toetavat meeskonda

NB! Ühendust võtame sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#440264

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
12. september 2016

Kohvik Kohalik on toitlustuskoht Uue Maailma asumis. Kohalik on muhe ja hubane, võtab sind vastu sooja kaminatule, maitsvate roogade ja toreda pererahvaga. Otsime oma sõbralikku meeskonda juurde toredaid töötajaid.

Vaata rohkem