Teenindaja (Kohila)
Tööpakkumise number #834123

OG Elektra AS
Raplamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine kassas, letis, müügisaalis ja kaupade väljapanek.

Ootused kandidaadile

Klientidega suhtlemine on sinu tugev külg,
oled aus, täpne ja korrektne.

Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet, korralikku boonussüsteemi,

palka 900€/kuus ja vahetustega tööd.

Tööpakkumise number
#834123

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023
Teenindaja (Kohila) Teenindaja (Kohila)

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
21 tundi tagasi
KLIENDITEENINDAJA KANDI KONSUMIS JÄRVAKANDIS (COOP RAPLA) Rapla Tarbijate Ühistu
UUS
KLIENDITEENINDAJA KANDI KONSUMIS JÄRVAKANDIS (COOP RAPLA) Rapla Tarbijate Ühistu • Raplamaa
Raplamaa
2 näd. tagasi
VAHETUSE VANEMA ASETÄITJA MÄRJAMAA MAXIMAS (MÄRJAMAA, KASTI 1) MAXIMA Eesti OÜ
VAHETUSE VANEMA ASETÄITJA MÄRJAMAA MAXIMAS (MÄRJAMAA, KASTI 1) MAXIMA Eesti OÜ • Raplamaa
Raplamaa
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA MÄRJAMAA ORGITA TEENINDUSJAAMA Olerex AS
Veebipõhine värbamine
KLIENDITEENINDAJA MÄRJAMAA ORGITA TEENINDUSJAAMA Olerex AS • Raplamaa
Raplamaa
nädal tagasi
TURVATÖÖTAJA RAPLAS Forus Security AS
5 päeva jäänud
TURVATÖÖTAJA RAPLAS Forus Security AS • Raplamaa
Raplamaa
KASSAPIDAJA-MÜÜJA PÕLTSAMAA MAXIMAS (KESK TN 6) MAXIMA Eesti OÜ
KASSAPIDAJA-MÜÜJA PÕLTSAMAA MAXIMAS (KESK TN 6) MAXIMA Eesti OÜ • Jõgevamaa
Jõgevamaa
Vaatan kõiki