Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311445

Teenindaja Järve, Kadaka, Kakumäe, Marienthali, Merimetsa, Pelgulinna, Pirita, Punases, Pääsküla, Tondi ja Torupilli Selveris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide teenindamine kaupluses (kassas, letis, saalis)
- Kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanemine
- Selveri omatoodangu valmistamine
- Enesekontrollisüsteemi järgimine
- Inventeerimine
- Jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

- Vanus vähemalt 18. aastat
- Eesti keele valdamine vähemalt tasemel B1
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Teenindusvalmidus ja kliendile orienteeritus
- Ausus, korrektsus, täpsus
- Rutiinitaluvus

- tööd organisatsionis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd;
- koolitusi ning arenguvõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid
- sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda;
- Spordiseltsiga liitumis evõimalust;
- Partnerkaardi lisasoodustust.

Lisainfo

Otsime teenindajaid:
Järve Selverisse, Pärnu mnt 238, Tallinn
Kadaka Selverisse, Kadaka tee 56A, Tallinn
Kakumäe Selverisse, Rannamõisa tee 6B, Tallinn
Marienthali Selverisse, Mustamäe tee 16, Tallinn
Merimetsa Selverisse, Paldiski mnt 56, Tallinn
Pelgulinna Selverisse, Sõle 51, Tallinn
Pirita Selverisse, Rummu tee 4, Tallinn
Punasesse Selverisse, Punane 46, Tallinn
Pääsküla Koduselverisse, Pärnu mnt 536b, Tallinn
Tondi Selverisse, Tammsaare tee 62, Tallinn
Torupilli Selverisse, Vesivärava 37, Tallinn

NB! Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#311445

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2013

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv jaekett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 41 kauplust üle Eesti ning Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2100 inimesele.

Vaata rohkem