Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798097
Veebipõhine värbamine

Teenindaja

CVKeskus.ee klient
Iirimaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Töökoht on Iirimaa tuntud gurmeeburgeri restoranides.

See on kiire, vaheldusrikas ja põnev töökeskkond.

Töötasud:

  • Teenindaja 11,20 €/h
  • Tiimijuht/ vahetusevanem 13,20 €/h
  • Assistant Manager 30-40 000 €+ boonus

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek klientide kiireks ja positiivseks teenidamiseks

  • Eelnev töökogemus toitlustuses

  • Hea suhtlemis- ja meeskonna töö oskus

  • Korrektne väljanägemine

  • Hea inglise keele oskus

  • EU pass

Ettevõte pakub

  • Põnevat, vaheldusrikast ja hästi tasustatud tööd

  • Ettevõttesiseseid soodustusi

  • Kulude kompensatsiooni (lennupilet Iirimaale)

  • Töötasu 1x nädalas

  • Ettevõtte tuge lirimaal töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel ja majutuse leidmisel

  • Personaalset kontaktisikut Iirimaal

Tööpakkumise number
#798097

Info

Asukoht:
Iirimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 11.2 - 19.72 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. august 2022
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Teenindaja