2023-08-23 14:48:55

Teenindaja

Falcon Japan OÜ
Alates 7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Tabasalu keskuse Tokumaru otsib oma ridadesse Jaapani toidukultuurist huvitatud teenindajat, kelle arvates täidab maitsev ja kvaliteetne toit mitte ainult külastajate kõhtu, vaid ka südant!

Otsime oma kollektiivi nii täis- kui ka osakoormusega töötajaid. Graafik on paindlik ja Sina saad ise selle koostamisel kaasa rääkida!

Töökoht asub Tabasalu keskuses.

Ootused kandidaadile

Tokumaru teenindaja on rõõmsameelne, innustav, sotsiaalne ja kohusetundlik inimene. Talle pakuvad naudingut uued teadmised, väljakutsed ja kogemused. Kasuks tuleb hea eesti ja inglise keele oskus.

Kui tunned, et jutt käib Sinust, ootab Sind meie juures toetav meeskond ja stabiilne töökoht!

  • Tokumaru lubab väljakutseterohket tööd, ausat palka, tulemuspõhist palgakasvu ning võimalust ettevõttesiseselt areneda.
  • Pakume paindlikut töögraafikut, stabiilset töökoormust ja meeldivat töökeskkonda ning lõbusaid sündmusi koos tiimiga.
  • Töö juurde kuuluvad klienditeeninduse koolitus, jaapani keele ja toidukultuuri koolitused.
  • Ameti juurde kuuluvad arvestatavad soodustused Tokumaru toidukohtades.
  • Pikaajalistele töötajatele pakub ettevõte sporditoetusi.