Värsked tööpakkumised

Teenindaja / Ettekandja Pääsküla restorani

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359736

Tööpakkumise number

359736

Firma nimi peidetud Teenindaja / Ettekandja Pääsküla restorani

Töö kirjeldus

• Klientide sõbralik teenindamine
• Aktiivne müügitöö
• Oma vahetuse meeskonnatöö juhendamine
• Teeninduskvaliteedi tagamine ja teeninduse eest vastutamine
• Kaupade tellimine
• Iinventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

• Armastad naeratada, oled särav ja sõbralik, suurepärane ja julge suhtleja
• Räägid eesti ja vene keelt. Inglise keele oskus tuleb kasuks
• Omad eelnevat kogemust teenindusvaldkonnas (vahetuse vanema puhul 5aastat)

• Suurepärast võimalust töötada kaasaegsete töötingimustega ettevõttes
• Ettevõttesisest karjäärivõimalust
• Põhjalikku väljaõpet
• Toredaid firmaüritusi

Lisainfo

• Töökoht Pääsküla BabyBack Ribs&BBQ
• Töötamine vahetustega graafiku alusel
• Tunnitasu ja väärikas tasu tubli töö eest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. november 2014
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 650 kuni 700 EUR kuus

BabyBack Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga.

Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill - roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite. Lastele on loodud eraldi menüü ja oma mugav mängunurk.