Teenindaja baari, pubisse, kohvikusse
Tööpakkumise number #730042

5
Sokotel AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Külaliste sõbralik ja abivalmis teenindus. Kokteilide ning muude jookide valmistamine ning serveerimine. Toodete tutvustamine ja soovitamine soovitamine, aktiivne müük.

Ootused kandidaadile

Sinu valitud töö paneb iga päev silma särama. Hea suhtlusoskus ning tõeline soov külalisi teenindada. Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustuse valdkonnas. Eesti (B1), inglise keele oskus suhtlustasandil, kõik teised keeled tulevad kasuks.

Ettevõte pakub

Sind ootab sõbralik meeskond ja toetav juht !

Palju erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#730042

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021
Teenindaja baari, pubisse, kohvikusse Teenindaja baari, pubisse, kohvikusse

Sokotel AS

Sokos Hotels Tallinn kuulub Soome hinnatuimasse ja suurimasse hotelliketti, kus on üle 50 hotelli Soomes, Tallinnas ja Peterburis.
Tallinnas tegutseb kaks Sokos hotelli: ehe ja algupärane Original Sokos Hotel Viru oma hingematvate vaadete, Tallinna mitmekülgseima tubadevaliku ja legendaarsete lugudega ning isikupärane linnakeskuse oaas Solo Sokos Hotel Estoria, kus on täiuslikult funktsioneeriv keskkond, personaalne teenindus ja unikaalne sissevaade kogu Eesti lugude juurde.
Lisaks majutusteenustele on sama katuse all Tallinna suurim konverentsikeskus ja unikaalne Merineitsi Show&Dinner restoran, Amarillo tex-mex restoran, linna vanim ja üks populaarsemaid ööklubisid Café Amigo, omanäoline Valuutabaar ning Eesti ainus hotellimuuseum Hotell Viru ja KGB. Lisaks saab aega veeta tellimussaunades, harrastada Pubis tugitoolisporti või leppida kohtumised Lobby-baari.

Vaata rohkem