Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313084

Teedeehituse valdkonna järelevalveinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tee-ehituslikel projektidel omanikujärelevalve teenuse osutamine
  • projektide juhtimine ja tellija esindamine teetööde tegemisel
  • projektidega seotud dokumentide koostamine, korrashoid ja süstematiseerimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus teede erialal
  • teehoiutööde tegevusloa olemasolu
  • eelnev töökogemus teede valdkonnas
  • baasteadmised FIDIC lepingutingimustest, ehitusalase seadusandluse tundmine
  • arvutikasutusoskus (MS Word, Excel), soovitavalt MS Project
  • inglise keele oskus tööks vajalikul tasemel
  • avatus, pühendumus ja uuendusmeelsus
  • orienteeritus meeskonnatööle
  • autojuhiloa olemasolu
  • valmidus töötada väljaspool Tallinna

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Tööülesannete täitmise piirkond Eesti.

Tööpakkumise number
#313084

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. august 2013
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2013

AS Infragate Eesti on Eesti juhtivamaid infrastruktuuri valdkonna inseneri- ja konsultatsiooniettevõtteid, kelle tegevus on laienenud läbi tütarettevõtete ka välisriikidesse. Ettevõte pakub konsultatsiooni, projekteerimise, projektijuhtimise ja ehituse omanikujärelevalve teenuseid tähtsamates infrastruktuuri valdkondades (veemajandus, jäätmemajandus, teed, taastuvenergeetika, elekter ja automaatika, üldehitus).

Vaata rohkem