Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296241

Teedeehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaevetööde taastamise organiseerimine
  • Tööde kontroll ja üleandmine omanikujärelevalvele

Ametikoha eesmärgiks on teede ehituse- ja remonttööde organiseerimine ning projektide juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • Teedeehituslik keskeri-, rakenduslik või kõrgem haridus
  • Vähemalt kolme aastane teedeehituslik töökogemus pärast kooli lõpetamist
  • Eesti keele oskus ning vene keel suhtlemistasandil
  • B-kategooria sõiduki juhtimise tunnistus
  • Arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, AutoCAD jne)
  • Hea pingetaluvus ja klienditeenindusele suunatud hoiak
  • Valmisolek töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd Eesti suurimas vee-ettevõtte kontsernis
  • Töötulemustele vastavat ja konkurentsivõimelist tasu, võimalus saada aastast tulemustasu
  • 7 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 35 päeva aastas
  • Ettevõttepoolseid soodustusi – soodne toitlustus, ühisüritused, sportimisvõimalused, tervisekontroll jmt

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata oma CV koos märgusõnaga “tee-ehitus”.

Tööpakkumise number
#296241

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2013

OÜ Watercom on AS Tallinna Vesi tütarettevõte, mille põhitegevuseks on ehitus-, remondi- ja torustiku hooldusteenuse pakkumine Eestis.

Vaata rohkem