Värsked tööpakkumised

Teedeehituse objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439181

Tööpakkumise number

439181

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda objektijuhti, kelle peamiseks tööülesandeks on erinevate teedeehituse objektide juhtimine ja koordineerimine Tallinnas ja Harjumaal. Tööde dokumenteerimine ja aruandluse koostamine vastavalt kehtestatud korrale.

Nõudmised kandidaadile

- varasem töökogemus teedeehituse valdkonnas
- oskus töötada projektdokumentatsiooniga
- tööde koordineerimise ja juhtimise oskus
- oskus töötada meeskonnas
- hea suhtlemisoskus
- arvuti kasutamise oskus
- kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- põnevaid väljakutseid ja vastutusrikast tööd
- kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
- vastavalt Sinu soovile, panusele ja võimetele arengu- ja koolitusvõimalusi
- tööks vajalikke vahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
5. september 2016

Viaston Infra on teedeehitusettevõte. Töid teostame peatöövõtu ja alltöövõtu korras üle Eesti. Viaston Infra OÜ-le on väljastatud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadid vastavalt standardite ISO 9001 ja 14001 ning OHSAS 18001 nõuetele.

Meie peamised teenused on:
• Teede ja platside ehitus
• Aluste ehitus
• Mulla- ja pinnasetööd
• Asfalteerimine
• Kivitööd

Oleme seadnud eesmärgiks olla parim partner teedeehituses. Oma töös väärtustame kliendi vajadusi, tööde kvaliteeti ja hindame kõrgelt tähtaegadest kinnipidamist. Võtame alati vastutuse tehtud tööde eest. Oleme veendunud, et parima lahenduse ja teostuse saavutamise aluseks on hea koostöö.

Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kellel on üle 10-aastane töökogemus antud valdkonnas ning kes on edukalt osalenud Eesti suurimate infraehitusobjektide rajamisel. Analüüsime, eelarvestame, planeerime, kooskõlastame, teostame ja vastutame – ehk pakume lisandväärtusi luues parimaid terviklahendusi.