Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642314

Teavitusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 28. veebruar 2020
Kuulutus aegub:20. märts 2020

Töö kirjeldus

 Kirjutab brigaadi struktuuriüksuseid tutvustavaid artikleid ja pressiteateid
 Valmistab ette brigaadi kõneisikuid
 Koostab sõnumeid ja jutupunkte
 Ürituste ja sündmuste jäädvustamise, haldab foto- ja videoarhiivi
 Toetab brigaadi juhtkonda suhtlemisel kohaliku omavalitsuse ja teiste tsiviilorganisatsioonidega
 Osaleb siseriiklikel ja rahvusvahelistel õppustel

Ootused kandidaadile

 Kõrgharidus
 B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus
 Vastavus tegevväelase tervisenõuetele
 Väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus kesktasemel
 Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara valdamise oskus heal tasemel
 Viimasesse vooru pääsenuna valmisolekut taustakontrolli läbimiseks

Ettevõte pakub

 Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Stabiilset ja kindlat sissetulekut
 Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
 Õppuseid välisriikides
 Tasuta hambaravi
 Tasuta elamisvõimalust kasarmus
 Häid sportimisvõimalusi
 Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn – Tapa – Tallinn ja Rakvere – Tapa – Rakvere

Tööpakkumise number
#642314

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2020

1. jalaväebrigaad on Kaitseväe peamine manööverüksus, kuhu kuulub enamik ajateenistuse jooksul väljaõpetatavatest üksustest. Brigaadi koosseisu kuuluvad tegevväelastest koosnev kiirreageerimisvõimega jalaväepataljon Scoutspataljon, Kalevi- ja Viru jalaväepataljonid, tagalapataljon, pioneeripataljon, õhutõrjepataljon ning suurtükiväepataljon.

Vaata rohkem