Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684294
Kaugtöö võimalus

Teadur-kuraator

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:19. veebruar 2021

Töö kirjeldus

Otsime võimekat teadur-kuraatorit, kes uurib ja vahendab Eesti meditsiiniajaloopärandit ja sellega seotud objekte Eesti Tervisemuuseumi kogust.

Sinu tööülesanneteks on:

  • meditsiiniajaloo alaste populaarteaduslike uurimuste läbiviimine
  • populaarteaduslike artiklite koostamine ja avaldamine Tervisemuuseumi kanalites ja Eesti meediaväljaannetes
  • muuseumi esindamine uurimistööga seotud sündmustel näituste ettevalmistuses osalemine
  • museaalide II astme kirjelduse koostamine ja sisestamine MuIS andmebaasi

Ootused kandidaadile

Sul on kõrgharidus, soovitavalt ajaloo või meditsiini erialal. Tunned huvi tervise ja meditsiiniajaloo ning kaasaegse muuseumitöö vastu. Soovid ja oskad rääkida keerulised teemad lihtsaks. Oled algatus- ja koostöövõimeline ning oskad planeerida oma tööd. Suudad mõelda analüütiliselt ja end hästi eesti ning inglise keeles suhtlustasandil väljendada.

Pakume Sulle muuseumikogu mõtestamise ja populariseerimise tähendusrikast tööd, tervislikku töökeskkonda, mitmekesist hüvede paketti, paindlikku tööaega, kontorit Tallinna vana- linnas, vajadusel kaugtööd ning enesetäiendamise võimalusi, et selles rollis särada.

Kandideerimiseks saada meile palun oma CV ja motivatsioonikiri, millest selguvad sinu tugevused ja ootused muuseumitööle. Ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 19.02.2021 aadressile herke(at)tervisemuuseum.ee

Tööpakkumise number
#684294

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2021

Eesti Tervisemuuseum aitab suurel ja väikesel külastajal tundma õppida oma keha ja selle toimimist. Meie missioon on avada inimeseks olemise ilu, võlu ja valu, ning see, et Eesti inimene oleks tervem ja õnnelikum. Läbi esemete ning nende taga peituvate lugude loob Tervisemuuseum seoseid tervishoiu mineviku, oleviku ja tuleviku vahel.

Vaata rohkem