Teabevärav eesti.ee päringute esitluskihi rakenduse administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235721

Tööpakkumise number

235721

Töö kirjeldus

• tegeleb teabevärav eesti.ee-s pakutavate x-tee teenuste haldamisega, tagades nende korrapärase toimimise ja kasutajatoe;
• abistab kasutajaid ja partnereid (teenuste pakkujad, arendajad) nii sisulistes kui ka tehnilistes küsimustes;
• koolitab või organiseerib kasutajate ja partnerite koolitusi

Nõudmised kandidaadile

• oled lõpetanud või lõpetamas kõrgkooli (soovitavalt IT);
• omad vähemalt 1 aastast töökogemust IT halduse alal;
• oskad arusaadavalt selgitada tehnilist IT juttu ka „tavalistele” inimestele;
• oskad SQL keelt
• oskad logifaile analüüsida ning nende põhjal vigu tuvastada ja parandada;
• oskad WSDL (Web Services Description Language) keelt vähemalt lugemistasemel (arusaamine) ning Sul on üldine arusaam veebiteenuste
tööpõhimõtetest;
• omad üldiseid teadmisi Linuxi ja arvutivõrkude valdkonnast, sh oskust käsurea abil arvuteid kasutada;
• oled orienteeritud meeskonnatööle;
• oskad väga hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning inglise keelt heal tasemel;
• omad üldist tehnika ja IT huvi ning soovi ennast pidevalt sellest valdkonnas harida.

• anname võimaluse olla osa arenevast, perspektiivikast ja ambitsioonikast organisatsioonist;
• pakume enesearendamise- ja teostusvõimalust;
• koolitame ja toetame;
• tagame motiveeriva töötasu;
• võimaldame talvepuhkust ja soodustame sportimist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. august 2011
Kuulutus sisestati:
9. august 2011

Riigi Infosüsteemi Amet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi hallatav ja ühtlasi ainus riigiasutus, mille ülesandeks on pandud riigi infosüsteemide
koordineeritud arengu ja haldamise tagamine ning riigi kesksete infosüsteemide arendamine ja haldamine.