Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322376

Tasuliste teenuste haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on tasuliste teenuste arendamine, korraldamine ja vahendamine Regionaalhaiglas ja Regionaalhaiglasse pöörduvate tasuliste erapatsientidega ja koostööpartneritega suhtlemine, nende kiire ja tulemuslik teenindamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, kasuks tuleb klienditeenindusealane väljaõpe/koolitus
  • väga hea eesti ja soome keele valdamine kõnes ja kirjas
  • inglise ja vene keelest aru saamine ja suuline suhtlusoskus oma vastutusvaldkonna piires
  • tööks vajalike arvutiprogrammide (Word, Excel) valdamine
  • suhtlemisoskus, eneseväljendusoskus, konfliktide vältimise ja lahendamise oskus, otsustusvõimelisus, korrektsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd meeldivas ja professionaalses kollektiivis
  • head võimalust aidata kaasa tipphaigla arengule
  • kaasaegseid töötingimusi
  • tööaega E-R 8.00-16.00

Tööpakkumise number
#322376

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2013

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, psühhiaatria-, sisehaiguste, onkoloogia- ja hematoloogia ning järelravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3500 töötaja.

Vaata rohkem