Tasku Keskus ootab oma meeskonda infoleti ADMINISTRAATORIT
Tööpakkumise number #825773

Tasku Keskus AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

SINU ÜLESANNETEKS on

  • pakkuda infolauas Tasku keskuse külastajatele suurepärast teenindust
  • vahendada infot pakutavate teenuste, sündmuste ja kampaaniate kohta
  • müüa infolauas pakutavaid  kaupu ja teenuseid

Ootused kandidaadile

Oled meile sobiv kandidaat, kui:

  • oled avatud ja sõbralik suhtleja
  • väljendad end väga heal tasemel eesti keeles nii kõnes kui kirjas
  • valdad suhtlustasandil inglise ja vene keelt
  • oled abivalmis, oskad kiirelt leida sobivaid lahendusi
  • ei lase end heidutada pingelistel olukordadel
  • oled täpne, korrektne ja vastutustundlik

Ettevõte pakub

  • tööaega E-R  kell 10-18

  • spordi- ja lõõgastusvõimaluste toetust

  • grupisiseseid ühisüritusi

  • soodustusi Estiko Grupi ettevõtetes ja koostööpartnerite juures

Tööpakkumise number
#825773

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
Tasku Keskus ootab oma meeskonda infoleti ADMINISTRAATORIT Tasku Keskus ootab oma meeskonda infoleti ADMINISTRAATORIT

Tasku on Tartu südalinnas asuv multifunktsionaalne keskus, mis pakub külastajatele võimalust ajada äriasju, lõõgastuda, nautida head toitu, kohtuda sõpradega ning saada osa ostunaudingutest. Tasku enam kui 50 000 ruutmeetril on leidnud kodu paljud bürood, kauplused ja toitlustuskohad, aga ka kino, konverentsikeskus, meditsiinikeskus, ligi 400 kohaga korrusparkla ja bussijaam.Tasku Keskus on üks Estiko Grupi ettevõtetest. Estiko Grupi põhilisteks tegevusaladeks on pakendite ja pakkematerjalide tootmine, kinnisvara arendamine ja haldamine ning majutusteenuse pakkumine ning energiatootmine.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR RK HOTELS OÜ
5 - 6 €/tunnis
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR RK HOTELS OÜ • Tartu
Tartu
3 näd. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT LÕUNAKESKUSES STUDIO MODERNA OÜ
MÜÜGIKONSULTANT LÕUNAKESKUSES STUDIO MODERNA OÜ • Tartu
Tartu
TAIMEPOE PERENAINE/-MEES Plantarium by Jardin
TAIMEPOE PERENAINE/-MEES Plantarium by Jardin • Tartu
Tartu
JÕULUABILINE JUKU/BABYCITY - LÕUNAKESKUSE Kotryna OÜ
JÕULUABILINE JUKU/BABYCITY - LÕUNAKESKUSE Kotryna OÜ • Tartu
Tartu
nädal tagasi
TARTU KAUBAMAJA VÄLJAPANEKUASSISTENT Kaubamaja
TARTU KAUBAMAJA VÄLJAPANEKUASSISTENT Kaubamaja • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki