Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #683971

Tasandusrühma õpetaja

CVKeskus.ee klient
Loo, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loo Lasteaed Pääsupesa tasandusrühma lapsed ootavad RÜHMAÕPETAJAT, kellel on eripedagoogilised kompetentsid, koormusega 1,0.
Tööle asumise aeg ESIMESEL VÕIMALUSEL.

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus, eripedagoogilised kompetentsid ja pedagoogilised kompetentsid;
* head suhtlemisoskust;
* kohusetundlikkust;
* lapsesõbralikkust ja rõõmsameelsust;
* ausust ja soovi tegutseda meeskonnas;

Ettevõte pakub

*meeldivaid ja sõbralikke töökaaslasi;
*koolitusi ning enesearendamise võimalust;
*pikendatud puhkust (42+14);

Lisainfo

Kandideerimiseks: Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada hiljemalt 15. veebruariks 2021 aadressil Saha tee 12, Loo alevik, 74201 Harjumaa või kandideerides läbi CV Keskuse. Lisainfo telefonil 5124107.

Tööpakkumise number
#683971