Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551407

Tartumaa Veterinaarkeskuse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti põhiülesanneteks on:
riikliku järelevalve planeerimine, korraldamine ja teostamine toitu käitlevates ettevõtetes ja jaekaubanduses Tartu linnas ja maakonnas;
(alates 01.septembrist asutuse nimetus Jõgevamaa- Tartumaa Keskus s.t. tööpiirkond võib laieneda)

Töö eesmärgiks on tagada toimiv riiklik järelevalve ning ohutu ja nõuetekohase toidu jõudmine tarbija toidulauale

Tööülesannete hulka kuulub:
- proovide võtmine,
- järelevalvetulemuste analüüsimine ning aruandluse koostamine,
- kaebuste, vihjete ning teabenõuete menetlemine,
- dokumentide vormistamine;
- käitlejate nõustamine jpms.
Tööülesanded on täpsemalt kirjeldatud ametijuhendis.

Ootused kandidaadile

* Kõrgharidus toidutehnoloogia, veterinaarmeditsiini või meditsiini valdkonnas ning sellele lisanduv ametialane enesetäiendamine
* Ametikohal vajalike andmebaaside ja infosüsteemide kasutamise oskus s.t. it alane võimekus omandada uute programmide kasutamise oskus
* Head teadmisest toiduohutusest
* Eesti keel kõrgtasemel , soovitavalt vene keel ja/või inglise keel vähemalt suhtlustasandil ametialase sõnavara valdamisega
* Hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus,
* meeskonnatöö valmidus.
* EV kodakondsus

- Kandideerimisel tuleb kasuks :
*eelnev töökogemus järelevalveametnikuna
*toiduohutusealase olukorra tundmine
* Euroopa Liidu ja Eesti vastavat valdkonda reguleerivate õigusaktide tundmine ametikoha töövaldkonnas

Ettevõte pakub

- kindlat ja stabiilset sissetulekut,
- 35 päeva puhkust
- huvitavat ja vajalikku tööd ning eneseteostuse võimalusi,
- toetavat ja sõbralikku meeskonda,
- täiendkoolituse võimalusi nii Eestis kui väljaspool,
- kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.

Lisainfo

CV saata aadressile info.tartu(ät)vet.agri.ee hiljemalt 31.augustiks 2018. Lisainfo: Anneli Kask Tel. 740 1208
Mob. 522 9588
E-mail: anneli.kask(ät)vet.agri.ee

Tööpakkumise number
#551407

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

Veterinaar-ja Toiduameti Tartumaa Veterinaarkeskus on Veterinaar- ja Toiduameti kohalik asutus, mis korraldab maakonnas veterinaariat, toiduohutust, turukorraldust, loomakaitset ja põllumajandusloomade aretust reguleerivatest õigusaktidest tulenevate nõuete täitmist ja teostab nende nõuete täitmise üle riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem