Värsked tööpakkumised

Tartumaa müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421405

Tööpakkumise number

421405

Töö kirjeldus

* Klientidega suhtlemine ja positiivse emotsiooni loomine

* Iseennast müüva toote turustamine

* Müügilepingute sõlmimine

Nõudmised kandidaadile

Ära ole hall hiireke vaid ole lõvi ja eristu massist

* Ole ambitsioonikas ja ära lepi argpüksi eesmärgiga

* Otsime avatud suhtlejaid ja positiivseid kolleege

Ettevõte pakub

* Põhitasu + Tulemus

* Värvikat ja lõbusat kollektiivi

* Et läbilüüa ja hästi teenida, vormime Teid koolitusega ise

* Võimalus koos kolleegidega maailma näha

* Üleüldse pakume Teile sigavinget ettevõtet ja kollektiivi!

Lisainfo

* Kontor kus väljaõppe treening ja koolitamine toimub asub Tartus

* Tähtis on isikliku auto kasutamisvõimalus (hüvitatakse töö tasus)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. mai 2016
Kuulutus sisestati:
3. mai 2016
Brutopalk:
Alates 950 kuni 1500 EUR kuus

Thermostar on Astria ettevõte, kes toodab ja turustab maailma esimest kodu aurupuhastussüstemi, mis suudab tekitada tööstusliku auru (180 C°, 6 bar). See on põhjus, miks Thermostari aurupuhastaja suudab puhastada kiirelt ja tõhusalt mustuse, mida isegi kodukeemia puhtaks teha ei suuda.

Thermostar laienes Eestisse 2015 aastal ja seoses ettevõtte kiire kasvu ja laienemisega, otsime oma meeskonda uusi kaasvõitlejaid.

Kui tunned, et tahad teha liikuvat ja väljakutsuvat tööd, teenida head tasu ja kuuluda kokkuhoidvasse meeskonda!? Siis saada oma cv ja kandideeri kohe!