Värsked tööpakkumised

Tartu rendipunkti suveabiline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425041

Tööpakkumise number

425041

Töö kirjeldus

  • seadmete väljastamine ja vastuvõtmine
  • seadmete puhastamine ja hooldamine

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt 18-aastane
  • valdab vabalt eesti keelt ning soovitavalt suhtlemistasandil ka vene keelt
  • kohusetundlik, täpne ja aus

Ettevõte pakub

  • lepingulist tööd sügiseni
  • sõbralikku meeskonda ja head töökeskkonda
  • kaasaegseid töövahendeid
  • töökogemust Tartu rendipunktis

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kolmeteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (neli rendipunkti), Keilas, Pärnus, Tartus, Võrus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Narvas. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, soojendus- ja elektriseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.