Värsked tööpakkumised

Tartu Müügiterminali laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420133

Tööpakkumise number

420133

Töö kirjeldus

* materjalide komplekteerimine, ladustamine, laadimine ja transpordi korraldamine
* müügikonsultantide ja klientide assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

* head suhtlemisoskused
* eesti keele oskus suhtlemistasandil
* piisav füüsiline vorm puitmaterjali tõstmiseks

Kasuks tuleb:
* puittoodete hea tundmine
* töökogemus tõstukil
* varasem töökogemus puiduettevõttes
* vene keele oskus

Pakume vaheldusrikast tööd ja arenemisvõimalusi. Töö on esialgu tähtajaline (aprill-oktoober), kuid ei välista, et sobivusel ja soovi korral jätkame koostööd tähtajatult.

Töökoht asub TARTUMAAL REOLAS.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 750 EUR kuus

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Kaubamärgi RAITWOOD all tarnime hööveldatud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu mitmekümne riigi klientidele. Lisaks toodame kaubamärgi PARKWOOD all õuetooteid Euroopa aianduskeskustele. Eesti ja Baltimaade tööstus- ja ehituskliente teenindame Tartu ja Tallinna müügiterminalides ning edasimüüjate vahendusel.

Ettevõtte tootmisbaas ning juhtimine paiknevad Tartu lähedal Reolas. Täna anname tööd 140 inimesele.