Tartu kaupluse aiaosakonna hooajatöötaja (märts - juuli)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640429

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö on aiaosakonnas taimede eest hoolitsemine ja kastmine, kauba müügiks ettevalmistamine ja väljapanek. Töö algab märtsi teises pooles ja lõppeb juuli lõpus.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind tööle, kui Sulle meeldib taimede eest hoolitsemine, Sinu silmad paneb särama õitsvate lillede ilu ja seda kõike soovid jagada klientidega.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid,
- tööalast väljaõpet ja koolitusi,
- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes,
- konkurentsivõimelist töötasu,
- tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ühendust võtame valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#640429

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. märts 2020
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2020

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY-kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia-ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem